Koło naukowe SKIS ogłasza nowy nabór!

Interesujesz się informatyką i nowymi technologiami? Studiujesz na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ? Szukasz fajnego miejsca, gdzie miło spędzisz czas pomiędzy zajęciami?

A może masz problem z projektami na uczelni? Wstąp do SKIS!

Będąc członkiem naszego stowarzyszenia oprócz miłej atmosfery, koleżeńskiego podejścia do każdego tematu i możliwości posiedzenia w miłym towarzystwie dostaniesz również możliwość napicia się ciepłych napojów oraz skorzystania z biblioteki SKIS i zasobów sprzętowych.

Zapraszamy do zapisywania się w -104a (skrytka pod schodami, Privet Dr... ;) )!

INFORMACJA DLA OBECNYCH CZŁONKÓW !!!
Przypominamy o konieczności zapłacenia składki, standardowo wynoszącej 10zł, do 31 marca 2014! Aktualną listę znajdziecie na tablicy w siedzibie SKIS. Zgodnie ze statutem naszego koła, nieuiszczenie opłaty równa się utracie statutu członka i braku możliwości korzystania ze wszystkich przywilejów, jakie daje członkostwo (tak, z odbierania klucza od portiera do -104a również!)

Data opublikowania: 20.03.2014
Osoba publikująca: Katarzyna Włodarska